Begeleiding

Miniemen

Ivan Vernimmen

Gentsesteenweg 235 - 9230 Wetteren

 

mail: ivan.vernimmen@gmail.com

tel: +32 (0)470 180 515

Mark Verlot

Koophandelstraat 37 - 9230 Wetteren

 

mail: verlot.mark@telenet.be

tel: +32 (0)475 627 612

Antoine Beeckman

Windekekouter 6 - 9860 Oosterzele

 

mail: antoine.beeckman1@telenet.be

tel: +32 (0)476 511 696

Beloften & eliten zonder contract

Ploegleider

Antoine Beeckman

Windekekouter 6 - 9860 Oosterzele

 

mail: antoine.beeckman1@telenet.be

tel: +32 (0)476 511 696

Eric Coryn

Gebr. VanEyckstraat 38 - 9000 Gent

 

mail: eric.coryn@skynet.be

tel: +32 (0)496 072 091

WebLogo

Begeleiding

Aspiranten

Ivan Vernimmen

Gentsesteenweg 235 - 9230 Wetteren

 

mail: ivan.vernimmen@gmail.com

tel: +32 (0)470 180 515

Mark Verlot

Koophandelstraat 37 - 9230 Wetteren

 

mail: verlot.mark@telenet.be

tel: +32 (0)475 627 612

Antoine Beeckman

Windekekouter 6 - 9860 Oosterzele

 

mail: antoine.beeckman1@telenet.be

tel: +32 (0)476 511 696

Carl Van De Casteele

Korenveld 5 - 9940 Sleidinge

 

mail: carl.vandecasteele@skynet.be

tel: +32 (0)491 562 700

Jonas Van Hecke

De Gavers 9 - 9750 Zingem

 

mail: vanheckejonas@hotmail.com

tel: +32 (0)496 059 158

Nieuwelingen

Ploegleider

Jonas Van Hecke

De Gavers 9 - 9750 Zingem

 

mail: vanheckejonas@hotmail.com

tel: +32 (0)496 059 158

Olivier Senrame

Begijnenwegel 1 - 9090 Melle

 

mail: olivier.senrame@telenet.be

tel: +32 (0)475 596 255

Antoine Beeckman

Windekekouter 6 - 9860 Oosterzele

 

mail: antoine.beeckman1@telenet.be

tel: +32 (0)476 511 696

Bert Verstraeten

Mimosastraat 77 - 9000 Gent

 

mail: bertverstraeten79@gmail.com

tel: +32 (0)496 971 236

Carl Van De Casteele

Korenveld 5 - 9940 Sleidinge

 

mail: carl.vandecasteele@skynet.be

tel: +32 (0)491 562 700

Junioren

Ploegleider

Hans De Meester

Vlierzeledorp 19 - 9520 St-Lievens-Houtem

 

mail: hans.de.meester@telenet.be

tel: +32 (0)477 372 316

Jonas Van Hecke

De Gavers 9 - 9750 Zingem

 

mail: vanheckejonas@hotmail.com

tel: +32 (0)496 059 158

Geert Hendrikx

Lambroekstraat 55 - 9230 Wetteren

 

mail: geert.hendrikx@telenet.be

tel: +32 (0)475 640 164

Dames

Ploegleider

Geert Hendrikx

Lambroekstraat 55 - 9230 Wetteren

 

mail: geert.hendrikx@telenet.be

tel: +32 (0)475 640 164

Eric Coryn

Gebr. VanEyckstraat 38 - 9000 Gent

 

mail: eric.coryn@skynet.be

tel: +32 (0)496 072 091

Wedstrijdorganisator

Lieven Vergaerde

Begijnenwegel 3 - 9090 Melle

 

mail: lieven.vergaerde@telenet.be

tel: +32 (0)499 199 199

Stamnummer bij Wielerbond Vlaanderen: 70000470

Ondernemingsnummer Koninklijke Gentse Velo Sport: BE0445.265.929

Rekeningnummer: BE86 8908 7409 8050

 

In gevolg de wet op de privacy van 8 december 1992, heeft iedereen het recht om gegevens (of beeldmateriaal) met betrekking tot zijn eigen persoon of zijn/haar minderjarige kinderen,

van deze site te laten verwijderen of aan te passen. Via secretariaat@gentsevelosport.be kan u dit doorgeven aan onze webmaster.